Zakład Elektromechaniczny i Chłodniczy  działa w branży usług elektromechanicznych i chłodniczych od 1982 roku z każdym rokiem umacniając swoją pozycję w swoim regionie.

√ Swój szybki rozwój firma zawdzięcza stałemu podnoszeniu poziomu  technologicznego produktu oraz ciągłym doskonaleniem świadczonych usług.

√ Posiadamy  bogato wyposażony park maszynowy, oparty w głównej mierze na własnym warsztacie mechanicznym o dużej powierzchni co  pozwala na realizację najbardziej śmiałych usług zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach.

√ Posiadamy własny transport samochodowy, który pozwala nam zaoferować kompleksową obsługę klienta. Jest on  oparty na 3 –ch  specjalistycznych samochodach przeznaczonych do transportu.

√ Kluczowym atutem firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnim stażem. Zatrudniamy głównie tokarzy, frezerów, spawaczy, elektromechaników, elektromonterów, monterów urządzeń chłodniczych, mechaników.  Są to fachowcy z ogromnym doświadczeniem w tych dziedzinach.